Mäsiarske nože

Profesionálne nože a náradie vyrobené v Taliansku. Najnovšia rada profesionálnych nožov s protišmykovou rukoväťou a nehrdzavejúcou čepeľou vyrobenou zo špeciálneho materiálu – Chróm, Molybdén a Vanádium X50CrMoV15. Rukoväť je vyrobená z tvrdého plastového jadra ukotvenému k oceli uchytenej v termoplastovej gume. Oba materiály perfektne držia a zabezpečujú dokonalú manipuláciu. Všetky použité materiály sú netoxické, sterilné, umývateľné, odolné voči nízkym a vysokým teplotám.

TECNA

5589

Profesionálne nože s protišmykovými rukoväťami

Inovatívny rad profesionálnych nožov s rukoväťou vyrobenou z dvoch rôznych materiálov a čepele vyrobenej zo špeciálneho NITRO-B nehrdzavejúcej ocele s dusíkom (1,4916).

TECNA

SUPRA

5589

Profesionálne nože z dusíkatej ocele a čiernej TPE rukoväte

Sú výslovne určené pre profesionálne použitie: vysoko kvalitné čepele sú vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele NITRO-B, oceľ s dusíkom (1,4916) a potom sa spoja s ergonomickými rukoväťami.

SUPRA

SUPRA COLORE

5011423

Profesionálne nože s protišmykovými rukoväťami.

Inovatívny rad profesionálnych nožov s rukoväťou, vyrobené z dvoch rôznych materiálov a čepele vyrobenéej zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele NITRO-B s dusíkom (1,4916). Táto nová rukoväť má PP jadro, pevne spojené s nehrdzavejúcou oceľou, potiahnuté silnou vrstvou mäkšieho SEBS.

SUPRA COLORE

BBQ

5589

Profesionálne nože na grilovanie

Čepeľ leštená z dusíkovej ocele, prepracovaný povrch rukoväte. Nože tohto radu sú výslovne vyrobené a určené na grilovanie a pre aplikáciu pre mäso.

BBQ

HASAKI

5011423

Profesionálne nože s protišmykovými rukoväťami.

Inovatívny rad profesionálnych nožov s rukoväťou, vyrobené z dvoch rôznych materiálov a čepele vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele NITRO-B s dusíkom (1,4916). Táto nová rukoväť má PP jadro, pevne spojené s nehrdzavejúcou oceľou, potiahnuté silnou vrstvou mäkšieho SEBS.

HASAKI

Prislušenstvo

5589

Profesionálne nástroje

Kuchynský riad na krájanie, strúhanie alebo zdobenie. Profesionálne náradie na prípravu a podávanie rýb a syrpv, ovocia a na krájanie zeleniny. Otvárače na konzervy, vývrtky, luskáčky na orechy, magnetické regály, ochranné rukavice a iné profesionálny mäsiarsky priemysel.

ACCS

katalog noze

Katalóg výrobcu na stiahnutie:

Nájdete to nože:
TECNA
SUPRA
SUPRA COLORE
BBQ
HASAKI
Príslušenstvo
a iné

Katalóg PDF 31 MB